לקוחות מספרים

שי ר. מכרמיאל

מהנדס מכונות ובעל תיק לניירות ערך, נמצא זכאי להחזר מס בסך 42,327 ש''ח.
"לשהם שירותים פיננסים נחשפתי לראשונה בעקבות מייל רוחבי שהופץ לכל עובדי הארגון בו אני עובד על ידי מחלקת משאבי אנוש.במהלך השיחה הראשונה שערכתי עם מנהלת תיק הלקוח שלי בשהם שירותים פיננסיים נשאלתי האם אני מחזיק תיק ניירות ערך. במענה לשאלתי מדוע זה רלוונטי הסבירה לי מנהלת תיק הלקוח כי במידה וצברתי הפסדים בשנים קודמות, הבנק אינו מבצע קיזוז מרווחים שנוצרו בשנים שלאחר מכן ועל כן סביר להניח שאני זכאי להחזר. תשובה זו נראתה לי מוזרה ומיד לאחר השיחה פניתי ליועץ ההשקעות שלי בבנק שאישר את שנאמר לי. בשנת 2008 ספגתי הפסדים כבדים בשוק ההון בעקבות המפולת בבורסה ובעזרתכם הצלחתי, מאוחר יותר, למזער את הנזק ועל כך אני רוצה להודות לכם. עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא..."

 

לפרטים נוספים...
רועי ג. מהרצליה

עובד בחברת הייטק, נמצא זכאי להחזר מס בסך 15,243 ש''ח. 
"כאיש היי טק, אני מוצא עצמי מידי כמה שנים מחליף מקום עבודה. אמנם בתחום בו אני עוסק השכר מתגמל אבל החיסרון הוא חוסר היציבות.במהלך יום עיון שנערך לעובדי החברה בה אני עובד, הוזמן מנכ"ל החברה שלכם, מר רפי אורי, להציג את נושא החזרי המס לעובדי ההיי טק. בעקבות ההרצאה שהעביר הבנתי שהחיסרון במקצוע בו אני עוסק יכול לשמש אותי לצורך קבלת החזר מס ושהחלפת מקומות עבודה במשך השנים מהווה את אחד הסממנים הנפוצים ביותר לזכאות להחזר מס. מיד לאחר ההרצאה נרשמתי לפגישה אישית עם אחד מרואי החשבון של שהם שירותים פיננסים והתחלתי בתהליך. הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ורמת השירות הגבוהה הפכו את העניין לפשוט ומהיר מבחינתי.

יישר כוח."

 

לפרטים נוספים...
יהודית מ. מירושלים

יועצת השקעות ואם לילד לקוי למידה, נמצאה זכאית להחזר מס בסך 32,358 ש''ח.
"לשהם שירותים פיננסיים הגעתי בהמלצתו של חבר טוב שאמר לי "מה יש לך להפסיד? במקרה הגרוע בזבזת חמש דקות על שיחת טלפון. בדיקת הזכאות שהם עורכים לא עולה לך כסף...". אני עובדת במקום עבודה מסודר כבר שנים רבות ולכן חשבתי שהסיכוי שאמצא זכאית להחזר מס אינו גבוה. אבל כמו שהחבר אמר לי, מה יש לי להפסיד? הרמתי טלפון וכעבור 3 דקות של שיחה עלה נושא לקות הלמידה של בני. מעולם לא חשבתי שהנושא יכול להוות סיבה להחזר כלשהו ובטח ובטח להחזר ממס הכנסה. אני רוצה להודות לכם על השירות המקצועי, היעיל והמהיר שהענקתם לי ועל תשומת הלב לפרטים הקטנים."

 

לפרטים נוספים...
צחי א. מהוד השרון

עורך דין, נמצא זכאי להחזר מס בסך 6,977 ש''ח.
"על אף היותי עורך דין בהשכלתי הנשוי לרואת חשבון, מעולם לא עלה על דעתי לבדוק האם מגיעים לי החזרי מס מהמדינה.היות והנושא אינו בתחום ההתמחות הספציפי שלי ושל אישתי זה תמיד נראה לנו מסובך וחסר סיכוי.
לאחר שהחלטתי לבחון את הנושא ופניתי למספר חברות מהתחום מצאתי כי בעזרת חברה, המתמחה בתחום זה, התהליך הוא פשוט למדי.
גיליתי כי בשהם שירותים פיננסיים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר ליוו אותי בתהליך בצורה עניינית, אדיבה ומקצועית ביותר.
אני אישית ממליץ לכל מכריי לבצע את התהליך עם שהם שירותים פיננסיים". 

 

לפרטים נוספים...
שחר ב. מיוקנעם

מנהל צוות בחברת תוכנה, נמצא זכאי להחזר מס בסך 8,922 ש''ח. 
"כמו שאף אחד לא מעלה על דעתו ללכת לבית המשפט ללא עורך דין או להגיש דוחות כספיים ללא רואה חשבון, אני למדתי על בשרי שגם תהליך של דרישה להחזרי מס מחייב ליווי צמוד ומקצועי.טיפול כזה שהיה מקצועי ואישי לאורך כל הדרך מצאתי בשהם שירותים פיננסיים.
אני רוצה להודות לכל מי שליווה אותי בתהליך".

 

לפרטים נוספים...
אפרים צ. מגבעתיים

גימלאי משרד הביטחון, נמצא זכאי להחזר מס בסך 23,860 ש''ח.
"בתור גמלאי בעל תיק לניירות ערך כבר מעל לעשר שנים, מעולם לא עלה על דעתי כי קיימת אפשרות בה אני משלם מס על רווחי ההון מעבר למה שאני מחויב על פי החוק.כאשר הסבירו לי בשהם שירותים פיננסיים כי במקרים רבים מתקיימת תופעה זו, הייתי סקפטי מתוך הנחה (מוטעית בדיעבד) כי הבנק בו מנוהלות השקעותיי, שהינו אחד מהבנקים הגדולים במדינה, מבצע את חישובי המס שעלי לשלם בצורה מדויקת.
שמחתי לגלות כי אכן ניתן להחזיר סכומי כסף מכובדים ששולמו על ידי בעודף ושהם שירותים פיננסיים אכן עשו זאת!"

 

לפרטים נוספים...